Tekme in treningi

Člani

Tekme

09.03    Ljubno : Mons Claudius

13.03    Šmarje pri Jelšah : Ljubno

16.03    Žalec : Ljubno 

23.03    Mozirje : Ljubno

30.03    Zreče : Ljubno   

06.04               : 

13.04               :  

20.04               : 

04.05               : 

11.05               : 

18.05               :

25.05               :        

Lestvica

 

 1. Žalec 10 22
 2. Zreče 8 19
 3. Mozirje 8 16
 4. Laško 10 13
 5. Mons Claudius 8 12
 6. Šmarje pri Jelšah 9 3
 7. Ljubno 7 2
Treningi

Rajko Rudnik     041 404 778 

ponedeljek, sreda in petek

Selekcija U19

Tekme

10.03    Mozirje – Ljubno : Šmartno 1928  

17.03    Mozirje – Ljubno : Rogaška 

24.03    Dravinja : Mozirje – Ljubno 

07.04    Mozirje – Ljubno : Šmartno 1928

14.04    Rogaška : Mozirje – Ljubno

21.04    Mozirje – Ljubno : Dravinja

28.04    Mozirje – Ljubno : Šmartno 1928

12.05    Mozirje – Ljubno : Rogaška

19.05    Dravinja : Mozirje – Ljubno   

Lestvica

 

1. Dravinja 9 25
2. Rogaška 9 17
3. Mozirje – Ljubno 9 7
4. Šmartno 1928 9 2

 

Selekcija U17

Tekme

09.03    Mozirje – Ljubno : Šoštanj

16.03    Mozirje – Ljubno : Rogaška

23.03    Mozirje – Ljubno : Brežice 1919  

30.03    Mozirje – Ljubno : Dravinja

06.04    Mozirje – Ljubno : Laško

13.04    Mozirje – Ljubno : Združena Savinjska

20.04    Šmartno 1928 : Mozirje – Ljubno

27.04    Mozirje – Ljubno : Vojnik

04.05    Zreče : Mozirje – Ljubno

11.05    Mozirje – Ljubno : Šentjur

Lestvica

 

1. Združena Savinjska 10 30
2. Rogaška 10 24
3. Šoštanj 9 18
4. Zreče 10 18
5. Brežice 10 18
6. Dravinja 10 16
7. Šentjur 9 16
8. Šmartno 1928  10 12
9. Laško 10 6
10. Mozirje – Ljubno 10 3
11. Vojnik 10 0

  

Selekcija U15

Tekme

15.03     Zreče : Ljubno 

22.03     Šentjur : Ljubno 

29.03     Žalec : Ljubno 

05.04     Ljubno : Štore

12.04                   :

19.04                   :

26.04                   :  

10.05                   : 

17.05                   :

24.05                   :

31.05                   :

Lestvica

      

1. Šentjur 9 17
2. Ljubno 8 17
3. Združena Savinjska B  9 16
4. Žalec 7 15
5. Štore 9 12
6. Zreče 8 2
7. Šmartno 1928 8 1

 

Treningi

 Lenart Solar     041 223 876 

   ponedeljek   

   torek      

   četrtek     

Selekcija U13

Tekme

24.03     Prebold : Ljubno

07.04     Ljubno : Polzela

14.04     Rudar Velenje B : Ljubno

21.04     Ljubno : Celje B

28.04     Šmartno 1928 : Ljubno

12.05     Ljubno : Šoštanj B 

19.05     Vransko : Ljubno 

26.05     Mozirje : Ljubno

02.06     Ljubno : Šampion B

Lestvica

 

1. Celje B 9 25
2. Šmartno 1928 9 22
3. Polzela A 9 22
4. Rudar Velenje B 9 13
5. Mozirje 9 12
6. Vransko 9 10
7. Ljubno 9 10
8. Prebold 9 9
9. Šoštanj 9 7
10. Šampion B 9 1

 

Treningi

 Tadej Bergles        070 215 056

 Jure Pustoslemšek       041 685 015

   ponedeljek   

   sreda      

   petek     

Selekcija U11

Tekme

06.04     Ljubno : Polzela

13.04     Ljubno : Vojnik

20.04     Polzela A : Ljubno

27.04     Prebold : Ljubno 

11.05     Ljubno : Vransko

18.05     Polzela B : Ljubno 

25.05     Vojnik : Ljubno

01.06     Ljubno : Polzela A

Treningi

 Lenart Solar        041 223 876

 torek   

   sreda     

   četrtek     

Selekcija U9

Tekme

 

13.04      gostitelj NK Šoštanj 

20.04      gostitelj NK Ljubno 

27.04      gostitelj NK Šoštanj

11.05      gostitelj ND Mozirje A

18.05      gostitelj Rudar Velenje B

25.05      gostitelj NK Ljubno 

Treningi

 Matjaž Kozamernik     040 261 005

 ponedeljek    

   torek      

   četrtek     

Postanite član našega kluba

 

Nogometni klub Ljubno ob Savinji vabi vse nogometne navdušence, ki so dopolnili 5 let, da postanejo člani našega nogometnega kluba.

Otroci se v sklopu treninga na prijazen način uvajajo k zdravemu, športnemu načinu življenja, pridobivajo izkušnje timskega dela, predvsem pa se razgibajo, zabavajo in kalijo za bodoče vrhunske športnike.

Vpis je možen vsak dan na 041 223 876 – Lenart.

Veselimo se srečanja z vami.