Tekme in treningi
Člani
Tekme
09.03 Ljubno : Mons Claudius
13.03 Šmarje pri Jelšah : Ljubno
16.03 Žalec : Ljubno
23.03 Mozirje : Ljubno
30.03 Zreče : Ljubno
06.04 :
13.04 :
20.04 :
04.05 :
11.05 :
18.05 :
25.05 :
Lestvica
1. | Zreče | 14 | 30 |
2. | Mozirje | 14 | 29 |
3. | Žalec | 12 | 28 |
4. | Mons Claudius | 14 | 18 |
5. | Laško | 14 | 13 |
6. | Šmarje pri Jelšah | 14 | 7 |
7. | Ljubno | 6 | 1 |
Treningi
Rajko Rudnik 041 404 778
ponedeljek, sreda in petek
Selekcija U19
Tekme
14.03 Mozirje – Ljubno : Šmartno 1928
28.03 Mozirje – Ljubno : Rogaška
24.03 Dravinja : Mozirje – Ljubno
07.04 Mozirje – Ljubno : Šmartno 1928
14.04 Rogaška : Mozirje – Ljubno
21.04 Mozirje – Ljubno : Dravinja
28.04 Mozirje – Ljubno : Šmartno 1928
12.05 Mozirje – Ljubno : Rogaška
19.05 Dravinja : Mozirje – Ljubno
Selekcija U17
Tekme
09.03 Mozirje – Ljubno : Šoštanj
16.03 Mozirje – Ljubno : Rogaška
23.03 Mozirje – Ljubno : Brežice 1919
30.03 Mozirje – Ljubno : Dravinja
06.04 Mozirje – Ljubno : Laško
13.04 Mozirje – Ljubno : Združena Savinjska
20.04 Šmartno 1928 : Mozirje – Ljubno
27.04 Mozirje – Ljubno : Vojnik
04.05 Zreče : Mozirje – Ljubno
11.05 Mozirje – Ljubno : Šentjur
Lestvica
1. | Združena Savinjska | 16 | 45 |
2. | Rogaška | 17 | 40 |
3. | Šoštanj | 17 | 35 |
4. | Brežice | 16 | 34 |
5. | Šentjur | 15 | 26 |
6. | Zreče | 16 | 25 |
7. | Dravinja | 17 | 24 |
8. | Šmartno 1928 | 17 | 23 |
9. | Laško | 17 | 12 |
10. | Mozirje – Ljubno | 18 | 9 |
11. | Vojnik | 20 | 0 |
Selekcija U15
Tekme
15.03 Zreče : Ljubno
22.03 Šentjur : Ljubno
29.03 Žalec : Ljubno
05.04 Ljubno : Štore
12.04 Ljubno : Šmartno 1928
19.04 Zreče : Ljubno
26.04 Ljubno : Štore
10.05 Združena Savinjska : Ljubno
17.05 Ljubno : Šentjur
31.05 Žalec : Ljubno
Lestvica
Treningi
Lenart Solar 041 223 876
ponedeljek
torek
četrtek
Selekcija U13
Tekme
24.03 Prebold : Ljubno
07.04 Ljubno : Polzela
14.04 Rudar Velenje B : Ljubno
21.04 Ljubno : Celje B
28.04 Šmartno 1928 : Ljubno
12.05 Ljubno : Šoštanj B
19.05 Vransko : Ljubno
26.05 Mozirje : Ljubno
02.06 Ljubno : Šampion B
Lestvica
1. | Celje B | 13 | 35 |
2. | Šmartno 1928 | 14 | 33 |
3. | Polzela A | 13 | 29 |
4. | Mozirje | 14 | 22 |
5. | Rudar Velenje B | 14 | 20 |
6. | Vransko | 14 | 17 |
7. | Ljubno | 13 | 13 |
8. | Prebold | 13 | 10 |
9. | Šoštanj B | 14 | 10 |
10. | Šampion B | 14 | 6 |
Treningi
Tadej Bergles 070 215 056
Jure Pustoslemšek 041 685 015
ponedeljek
sreda
petek
Selekcija U11
Tekme
06.04 Ljubno : Polzela
13.04 Ljubno : Vojnik
20.04 Polzela A : Ljubno
27.04 Prebold : Ljubno
11.05 Ljubno : Vransko
18.05 Polzela B : Ljubno
25.05 Vojnik : Ljubno
01.06 Ljubno : Polzela A
Treningi
Lenart Solar 041 223 876
torek
sreda
četrtek
Selekcija U9
Tekme
13.04 gostitelj NK Šoštanj
20.04 gostitelj NK Ljubno
27.04 gostitelj NK Šoštanj
11.05 gostitelj ND Mozirje A
18.05 gostitelj Rudar Velenje B
25.05 gostitelj NK Ljubno
Treningi
Matjaž Kozamernik 040 261 005
ponedeljek
torek
četrtek
Postanite član našega kluba
Nogometni klub Ljubno ob Savinji vabi vse nogometne navdušence, ki so dopolnili 5 let, da postanejo člani našega nogometnega kluba.
Otroci se v sklopu treninga na prijazen način uvajajo k zdravemu, športnemu načinu življenja, pridobivajo izkušnje timskega dela, predvsem pa se razgibajo, zabavajo in kalijo za bodoče vrhunske športnike.
Vpis je možen vsak dan na 041 223 876 – Lenart.
Veselimo se srečanja z vami.